E.ON Férfi OB I 5. forduló

Első vereség a szezonban

PannErgy-MVLC-Miskolc vs. Szolnok Dózsa 11-13

Nagy (4); Vadovics (2); Misic (2); Lőrincz (1); Stojanovic (1); Manzi (1)

12 pontos csapatok csatáját hozta az 5. forduló. A hosszú BL szezonra készülő Szolnoki Dózsa csapatát fogadtuk, akikkel az előző szezonban is csak szoros mérkőzéseken kaptunk ki.

Megnyertük az első negyedet, majd vezettünk 4-2-re és 5-3-ra. A félidő vége előtt kihagytunk egy emberelőnyt, majd a negyed utolsó másodpercében kaptunk egy egyenlítő gólt.

5-5 állásnál fordultak a csapatok és “beragadtunk”, zsinórban 4 vendég gólt kaptunk, miközben elvesztettük Ogi-t, bordáját fájlalva.

Nagy küzdelem volt a végén és végül kétgólos vereség lett a végeredmény.

Örömmel láttuk a lelátón, hogy kilátogatott mérkőzésünkre a Delfin Vízisport Klub Kazincbarcika utánpótlása közel 40 fővel. Budapesten az Eger győzött a BVSC ellen a játéknapon és több egri szurkoló is a pesti mérkőzésről Miskolcra utazott, hogy megnézze ezt a rangadót is, akik sok sikert kívántak a Brescia ellen az Eurokupában – Köszönjük!