Ismét Miskolc indulhat az Európa Kupában!

E.ON OB I 2018/2019 – Rájátszás II – 3. mérkőzés

PannErgy-MVLC-Miskolc vs. BVSC-Zugló 6:2

Nagy (2); Stojanovic (2), Bedő (2)

Ebben a szezonban is 3 mérkőzésre nyúlt a rájátszás II szakasz. Zsinórban a harmadik szezonban játszott ezen két csapat a bajnoki 5. helyért és 2017 után 2019-ben is a Miskolc örülhetett a párharc végén. Ellenállhatatlanul kezdett a csapat, 3-0, majd 1-0-s negyeddel 4 gólos előnyt harcolt ki a dr. Sike József vezette Miskolc a félidőre. A BVSC megpróbált zárkózni, de a miskolci védelem Csoma Kristóf vezetésével 2 gólon tartotta az ellenfelet az egész mérkőzésen.

Hatalmas hangulat volt a miskolci arénában. Gyerekeink is plusz dobokkal készültek, eljöttek a mérkőzésre az Egri szurkolás felelősök is és megjelent a DVTK részéről a “Sturm and Drang”, a “Commandos” és az “Egység” szurkolói brigádja is. KÖSZÖNJÜK!

A remek szurkolással a mienket is feltüzelték a szurkolók és nem lehetett kérdés a mérkőzés kimenetelében. Sasa Misic csapatkapitány: „Ma Ők voltak a 8. miskolci játékos a vízben!”

A győzelem után pezsgővel ünnepelt a csapat és a publikum.

Indulási jogot szereztünk az 5. hellyel a 2019/2020-as EuroKupa sorozatban, ismét mehetünk Európába megmérettetni.