Miskolc az UVSE ellen játszhat az E.ON OB I 11. helyezésért

2022.04.02. Eger-Miskolc 17-9

2022.04.09. Miskolc-Eger 13-12

2022.04.13. Eger-Miskolc 15-11

Az alapszakasz lezárása alapján első 8 csapat már az első fordulóban eldöntötte a rájátszás első körét, azonban a 9-12. helyen tovább folytatódott a játék. Április 02. után az Eger-Miskolc párharc 6p-3p, a Kaposvár-UVSE 4p-4p állásról folytatódhatott, s az egyik fél 7 megszerzett pontjáig tart.

Április 09. napján ismét hazai környezetben fogadtuk az Eger csapatát. Továbbra is Vismeg Zsombor nélkül kellett felvenni a kesztyűt az Eger ellen. A mérkőzés elején kapott 2 gólra Krasznai gólokkal jött a válasz, így már az első negyedtől vezettük a mérkőzést. Negyedenként sikerült elől a négy lőtt gól, ám a negyedik negyedben felzárkózott az ellenfél egyetlen gólra. Nagy küzdelemben sikerült ismét 13-12-es arányban győzni az Eger ellen, így az 5. mérkőzésre maradt a párharc eldöntése.

Az alapszakasszal együtt öt mérkőzésen dőlt el az Eger-Miskolc párharc, így az Eger mehet az E.ON OB I 9. helyezésért a Kaposvár ellen, a Miskolc pedig az UVSE ellen játszhat az E.ON OB I 11. helyezésért.