E.ON OB I – középszakasz – 4. forduló

Győzelem a BVSC ellen!

PannErgy-MVLC-Miskolc vs. BVSC Zugló 10 : 8

Bowen (3), Stojanovic (3), Misic (2), Lőrincz (1), Vadovics (1)

Újabb parázs mérkőzésre számítottunk a fővárosi vasutasok ellen. Ellenfél edzője eltiltását töltötte, így Kemény Kristóf nézett szembe Sike József csapatával. Magabiztos támadásvezetésekkel végig vezettünk a mérkőzésen, már 6-2 és 7-3 is volt az állás, amikor már azt hitte a nézőközönség, hogy ezúttal nem kell drámázni egy BVSC mérkőzésen. De a 2. félidőben zsinórban öt gólt is szerzett a BVSC, így ismét szoros, izgalmas végjáték alakult ki. Az utolsó negyedben már két nagyon fáradt csapat úszkált fel és le, de Bowen duplával zártuk a mérkőzést, így itthon tartottunk a 3 pontot.

Négy mérkőzéssel a középszakasz vége előtt már matematikailag is megvan a minimum 5. hely a keresztbe játszás előtt, de még nézhetünk előre is akár a tabellán.

Következő feladat: az Eger ellen, hazai környezetben, szombat este.