E.ON Férfi OB I 27-28. forduló

Vereség a fővárosi csapatok ellen.

BVSC-MVLC 21:12

Magyar (2); Biros (2); Sisán (2); Tamir (2); Hornyák; Lukács Á.; VismegZs; VismegB

Az áprilisi erőltetett menetben két fővárosi csapat következett, akik a bajnoki tabella 4. és 5. helyét foglalják el. Idegenbeli mérkőzésen a BVSC-hez utaztunk a Szőnyi útra, ahol jó kezdéssel félidőben 6-6-os állás volt az eredményjelzőn, ám a mérkőzés második részében dominált a hazai csapat és végül nagyarányú vereség lett a végeredmény.

A 27. forduló góljai:

MVLC – Vasas 3:9

Lukács Á; Tamir; Seman

A 28. fordulóban a Vasas csapata látogatott el hozzánk, ezzel zárva a bajnokságban a hazai mérkőzések sorát. Vad Lajos csapata ellen az első félidő ismét jól sikerült, a félidőben 2-3 volt az állás, de a második félidőben támadásban kevesek voltunk elől. Mindösszesen 3 szerzett góllal zártuk a mérkőzést.