E.ON Férfi OB I 26. forduló

PannErgy-MVLC-Miskolc : Kaposvár 13:12

Tamir (4); Magyar (3); Biros (3); Hornyák (2); Seman (1)

Zsinórban a harmadik győzelmet szereztük meg, három hazai mérkőzésen. Az őszi bajnoki fordulóban hiányzók nélkül 7 gólos vereséget szenvedtünk, így mindenki élni szeretett volna javítási lehetőséggel. Kialakult egy kis előny a mérkőzés elején, de a kaposváriak folyamatosan jöttek az eredmény után.

A mérkőzés végére 4 játékosuk is kipontozódott emellett pedig élesedett az eredmény. Az utolsó negyedben is többször döntetlenre állt a mérkőzés, végül 1 gólos győzelemmel tartottuk itthon a 3 pontot. Nagyon izgalmas mérkőzésen sikerült győzelmet aratni, amely mérkőzést ezúttal is ÉLŐ-ben közvetített a helyi televízió.

A tabellán jelenleg már 8 pont az előnyünk a közvetlen mögöttünk lévő Kaposvár ellen, illetve ezzel párhuzamosan már 2-2 pontra megközelítettük az Eger-UVSE csapatokat.

Magyar Márton újabb 3 szerzett góljával jelenleg már 76 lőtt találattal vezeti a bajnokság góllövőlistáját.